Boazeria

Na rynku pojawia się coraz więcej rozwiązań w zakresie wystroju i aranżacji wnętrz. Choć niektóre z nich są zupełnie nowe, inne wracają do mody po latach w ciekawszej, ulepszonej wersji. Takim przykładem jest między innymi boazeria wewnętrzna. Zastanawiacie się nad wykorzystaniem desek boazeryjnych w swojej domowej przestrzeni? Jeśli tak, zapraszamy do poznania przygotowanej przez nas oferty!

Wysokiej jakości deski boazeryjne

Wyłożenie ścian drewnem było rozwiązaniem często stosowanym w okresie PRL-u. Na przełomie XX i XXI wieku ustąpiło miejsca nowym trendom aranżacji wnętrz, lecz obecnie od kilku lat znów wraca do łask. To nie jedynie zasługa estetycznego efektu, który zapewnia, lecz również wielu innych korzyści. Drewno jest bowiem chętnie stosowane na ściany wewnętrzne ze względu na swoje właściwości izolacyjne. Co więcej, zabezpiecza także powierzchnie przed uszkodzeniami.

Zalety boazerii – sosna i świerk jako idealne drzewo do tworzenia paneli

Stylowy wygląd pomieszczeń, ochrona przed zimnem, tłumienie dźwięku oraz odporność na uszkodzenia – to najczęściej wymieniane przez klientów cechy poszukiwanego przez nich wykończenia ścian. Choć kiedyś boazerię tworzono przede wszystkim z drewna olchowego, my postawiliśmy na sosnę. Nie tylko jest ona sprężysta, a zarazem wytrzymała, lecz dodatkowo świetnie izoluje. Poza tym szybko schnie, co sprawdza się w przypadku pomieszczeń narażonych na wysoką wilgotność, jak na przykład salonu z aneksem kuchennym. Ze względu na swoje właściwości boazeria z sosny i świerku łatwo przyjmuje farbę. Bez problemu możecie więc nadać jej dowolny kolor lub fakturę. Z tych powodów jest często wybierana przez osoby szukające wygodnych i długotrwałych rozwiązań w kwestii aranżacji wnętrz. Jeśli zastanawiacie się, czym wykończyć ściany, weźcie pod uwagę boazerię sosnową lub świerkową.

Ile kosztuje deska boazeryjna?

Wiele osób przed podjęciem decyzji o wyborze tego rozwiązania szuka odpowiedzi na pytanie, jakich kosztów wymagać będzie cała inwestycja. W tej sytuacji rozważcie przede wszystkim, jaką powierzchnię zamierzacie pokryć boazerią. Zdecydowanie mniej desek będziecie potrzebować, jeśli postanowicie na przykład wykończyć nimi tylko jedną ścianę w pomieszczeniu albo wszystkie, lecz do połowy ich wysokości. Warto wykonać zatem pomiary, w celu sprawdzenia, ile m2 drewna potrzebujecie, by wyłożyć nim konkretną przestrzeń. W ten sposób możecie obliczyć przybliżony wydatek poniesiony na całe przedsięwzięcie.

W naszym sklepie dostępne są panele o wymiarach 14 x 92 x 4000 mm, czyli 0,37 m2 lub 19x121x4000. Dlaczego warto skorzystać z oferty Deska Projekt? Gwarantujemy atrakcyjne ceny desek boazeryjnych. Ponadto w asortymencie znajdziecie także wszelkie akcesoria, które mogą okazać się pomocne podczas montażu.

Najlepsze rozwiązania w zakresie boazerii sosnowej

Kiedy decydujecie się na jakąkolwiek inwestycję, stawiacie zapewne na długotrwały efekt i funkcjonalność. Dla nas te kwestie również są priorytetem. Z tego względu oferujemy wyłącznie wysokiej jakości certyfikowane  drewno sosnowe i świerkowe. Jeżeli zależy Wam na boazerii wewnętrznej, która przez lata zachowa dobry stan i swoje właściwości, zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty.

W Deska Projekt możecie zaopatrzyć się w dowolną liczbę paneli, zależnie od swoich potrzeb i preferencji. Dzięki nam stworzycie nie tylko estetyczne, lecz również trwałe aranżacje. Gdy mowa natomiast o cenie boazerii sosnowej i świerkowej, jest ona adekwatna do wysokiej jakości drewna, które gwarantujemy. Jeżeli szukacie więc profesjonalnego rozwiązania w zakresie wykończenia ścian, stanowimy źródło inspiracji, a ponadto posiadamy niezbędne artykuły do realizacji wielu interesujących pomysłów.

Marzycie o boazerii z desek sosnowych lub świerkowych , która zapewni izolację cieplną i akustyczną? Już dziś złóżcie zamówienie na dostępne u nas panele w atrakcyjnej cenie! W przypadku pytań chętnie udzielimy dodatkowych informacji o produktach oferowanych w Deska Projekt.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3