Deski elewacyjne

Elewacja to swego rodzaju wizytówka każdego budynku, która ma ogromny wpływ na estetykę. Warto rozważyć montaż nieprzeciętnej ozdoby, jaką można stworzyć, wykorzystując deski elewacyjne. W asortymencie Deska Projekt możecie znaleźć wysokiej jakości artykuły, które w nietuzinkowy sposób udekorują elewację Waszego domu. Montaż takiego elementu z pewnością wyróżni budynek oraz przykuje uwagę sąsiadów, odwiedzających Was gości oraz przechodniów. Dlaczego warto zakupić dostępne w naszym sklepie drewniane deski elewacyjne? Czym charakteryzuje się ten produkt? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Zalety montażu deski elewacyjnej

Materiał, z jakiego wykonane są oferowane przez nas deski, jest ponadczasowy. Drewniane elementy zawsze prezentują się atrakcyjnie oraz nadają wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru. Ogromną zaletą dostępnego w sklepie produktu jest również fakt, że elewacja pokryta deską w całości lub tylko częściowo, wygląda oryginalnie. Drewno prezentuje się doskonale w połączeniu z cegłą, betonem czy szkłem. Deska elewacyjna to uniwersalny artykuł, który znajdzie swoje zastosowanie w wielu projektach architektonicznych. Bardzo często materiał wykorzystywany jest do podkreślenia poszczególnych elementów, takich jak okna czy drzwi oraz jako ozdobna wstawka.
Warto również zwrócić uwagę na fakt, że dostępne w naszej ofercie deski elewacyjne można pomalować bejcą lub impregnatem na wybrany kolor. W związku z tym stworzycie element, który idealnie wkomponuje się w wygląd budynku.

Co wyróżnia naszą ofertę?

W sklepie możecie znaleźć wiele desek elewacyjnych dostępnych w różnych rozmiarach, dlatego bez problemu wybierzecie produkt, który spełni Wasze wymagania oraz będzie dopasowany do budynku. W ofercie dostępne są między innymi deski impregnowane ciśnieniowo w autoklawach na kolor brązowy. Impregnacja IV stopnia powoduję, że deska jest przygotowana do montażu bez potrzeby bejcowania, olejowania, a także zabezpieczona przed działaniem czynników atmosferycznych, takich jak woda, śnieg i promienie UV oraz aktywnością szkodników i grzybów.

Cechy charakterystyczne oferowanych artykułów to piękny wygląd oraz trwałość. Przestrzeganie zasad montażu oraz odpowiedniej konserwacji sprawi, że tworzywo będzie ozdabiać Wasz budynek przez wiele lat.
Decydując się na skorzystanie z oferty Deska Projekt i zakup dostępnych w sklepie desek, możecie być pewni ich wysokiej jakości oraz krótkiego czasu realizacji zamówienia. To, co nas wyróżnia to fakt, że regularnie uzupełniamy stany magazynowe oraz gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z drewnem, w związku z czym w przypadku pojawienia się dodatkowych pytań zawsze pomożemy wybrać najkorzystniejsze rozwiązania.

Czy drewniana elewacja jest wytrzymała?

Materiał, jakim jest drewno, cechuje przede wszystkim trwałość. Trzeba jednak pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu deski oraz regularnej konserwacji. W ofercie Deska Projekt znajdziecie niezbędne artykuły, które pozwolą Wam ochronić materiał przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego lub deszczu. Warto również wspomnieć, że regularna impregnacja chroni deski elewacyjne przed pojawieniem się insektów. Oprócz tego stosowanie profesjonalnych środków dostępnych w naszym asortymencie zabezpiecza produkt przed butwieniem oraz gniciem.
Wykorzystanie naturalnego materiału, czyli drewna, jest także bardzo ekologiczne. Deski zawsze należy montować zgodnie z zaleceniami, dzięki czemu nie dojdzie do ich uszkodzenia lub pęknięcia.

Szeroka oferta produktów

Oprócz wytrzymałych desek elewacyjnych w naszym asortymencie znajdziecie wiele innych produktów oraz akcesoriów. Dzięki nim wykańczanie domu będzie łatwiejsze, a efekt zachwyci zarówno domowników, jak i odwiedzających gości. Warto zapoznać się z bogatą ofertą akcesoriów, które ułatwią montaż drewnianych desek. Oprócz tego w sklepie Deska Projekt zakupicie profesjonalne oleje oraz impregnaty, które odpowiednio zabezpieczą materiał przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Dzięki temu będziecie mogli cieszyć się pięknym wyglądem elewacji przez wiele lat.
Jakość oferowanych produktów, jak również świadczonych przez nas usług może potwierdzić grono zaufanych klientów. Jeśli macie dodatkowe pytania związane z zakupem deski elewacyjnej lub jej montażem, serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11