Sosna naturalna

Zachęcamy do sprawdzenia elementów wykończenia elewacji, które są wytrzymałe i bardzo estetyczne. Deska elewacyjna, której budulcem jest sosna naturalna to świetna propozycja do ocieplenia domu i uatrakcyjnienia jego zewnętrznej bryły. Na deskaprojekt.pl można zamówić ją w kilku wersjach o rozmaitych wymiarach oraz cenach. Niezależnie jednak od wybranego modelu, zapewniamy jego najwyższą jakość wykonania, która przekłada się bezpośrednio na długowieczność konstrukcji, w jakiej zostanie on wykorzystany.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Znakomite właściwości naturalnej sosny

Klientom poszukującym estetycznej alternatywy do ocieplenia budynku, polecamy produkty z tej sekcji. Naturalna sosna zapewnia optymalną izolację termiczną i jednocześnie prezentuje się znacznie lepiej, niż odpowiedniki z tworzyw syntetycznych. Nie trzeba poddawać jej przy tym skomplikowanym pracom wykończeniowym, ponieważ samo drewno ze swoimi słojami jest ozdobą. Taka deska elewacyjna może też być trwała i bardzo odporna na uszkodzenia oraz niekorzystne warunki atmosferyczne, wystarczy zapewnić jej powierzchni odpowiednią impregnację.

Poza tym taki materiał idealnie nada się na elewację, ponieważ jest:

  • ekologiczny – sosna szybko rośnie, a jej drewno nadaje się do recyklingu,
  • estetyczny – naturalny wygląd tworzywa można urozmaicić kolorystyką wykończenia,
  • wszechstronny – nadaje się również do budowy podłóg zewnętrznych,
  • lekki i bezproblemowy w obróbce.

Deska elewacyjna – naturalna sosna

Oferujemy uniwersalne deski elewacyjne, które będą się świetnie prezentować na ścianach zewnętrznych budynku nowoczesnego, a także o bardziej klasycznej stylistyce. Wykonane na bazie naturalnej sosny produkty wykończeniowe zapewnią odpowiednią izolację termiczną oraz akustyczną obiektowi mieszkalnemu. Dodatkowo jest konkurencyjnym cenowo wyborem, zwłaszcza jeśli zakupi się go w naszym sklepie.

Specjalizujemy się w dystrybucji elementów wykończenia domu, tarasu i ogrodu, które pozyskujemy wyłącznie od zaufanych producentów. Deski elewacyjne sprzedajemy już od jednej sztuki w kilku wymiarach do wyboru. Sosnowe wyroby idealnie sprawdzą się do ocieplenia budynków, a także zapewnienia im atrakcyjnego wykończenia. W zakres usług, jakie proponujemy klientom, wchodzi też doradztwo przedzakupowe.

Wykończenie zewnętrza domu czy inne dużej nieruchomości zwykle stanowi ostatni etap prac budowlanych. Właśnie od niego zależy końcowy wygląd obiektu, więc warto sięgnąć po estetyczne, wysokiej klasy materiały. W naszym sklepie znajdziesz takie produkty jak naturalna sosnowa deska elewacyjna, która jest rozwiązaniem uniwersalnym i świetnie prezentującym się w nowoczesnych i bardziej klasycznych aranżacjach. Może ona stanowić główny element pokrycia ścian albo tylko podkreślać wybrane części budynku. Zapewniamy bardzo konkurencyjne ceny, dlatego zapraszamy do sprawdzenia całego asortymentu!

Deski elewacyjne z naturalnego drewna

Dobrej jakości materiały do wykańczania fasady powstają z drewna, które jest poddane odpowiedniej obróbce oraz suszone. Do produkcji tych artykuł świetnie nadają się drzewa iglaste, np. sosna naturalna – z niej wykonano nasze deski elewacyjne. Dostępne w korzystnej cenie wyroby mają wilgotność nie większą niż 12-18%, a ich grubość to 18-22 mm, co stanowi optymalną wartość do większości zastosowań. Dzięki specjalnemu profilowi da się je łatwo przytwierdzić do ściany zarówno w pionie, jak i poziomie. Zależnie od efektu, jaki chcesz uzyskać, możesz zdecydować się na mocowanie do pióra (montaż ukryty) albo bezpośrednio na zewnętrznej stronie deski (montaż widoczny).

Deska sosnowa do rozmaitych projektów

Materiały z drewna wykorzystuje się w rozlicznych projektach budowlanych, gdyż dają one nowe, doskonałe możliwości wykończeniowe. Pokrywa się nimi zewnętrzne ściany nieruchomości, bo rewelacyjnie komponują się z różnego typu tynkami, naturalnym kamieniem czy nawet szkłem. Deska elewacyjna z sosny, którą kupisz w niskiej cenie, kapitalnie wyeksponuje charakterystyczne elementy fasady, m.in. wgłębienia, narożniki, obramowania między oknami. Posłuży do obudowania innych budynków na terenie parceli, odmieniając wygląd garażu, pomieszczenia gospodarczego bądź zabudowanego tarasu. Powszechnie stosuje się ją również do ozdabiania wnętrz, np. w łazience, kuchni czy salonie.

Trwała i naturalna deska do elewacji

Każdy, kto widział dom obity drewnianymi komponentami, musi przyznać, że jest to rozwiązanie niezwykle eleganckie, które kojarzy się z przytulną atmosferą. Na tym jednak nie kończą się zalety wykorzystania naturalnych sosnowych desek elewacyjnych. Tego rodzaju produktu w konkurencyjnej cenie są bardzo trwałe, ponieważ wykazują odporność na wilgoć i pękanie. Aby jeszcze bardziej zwiększyć ich wytrzymałość, warto pamiętać o regularnej konserwacji, czyli pokrywaniu ich co kilka lat impregnatami. Kolejną zaletę stanowi fakt, że sprzedawane materiały zapewniają dobrą izolację termiczną. Skutecznie chronią obiekt przed utratą ciepła, ułatwiając tym samym ogrzanie wnętrza.

Zamów deski elewacyjne w niskiej cenie

Jako renomowany sklep oferujemy wysokiej jakości drewniane artykuły w bardzo atrakcyjnych cenach. Świetną propozycję stanowią deski elewacyjne z naturalnej sosny, które są dostępne w tej kategorii produktowej. Pozwalają one wykończyć różnego typu budynki –warto rozważyć zakup tych materiałów ze względu na ich stylowy wygląd, bardzo dużą trwałość oraz prosty montaż. Polecam również sprawdzić pozostałe zakładki na stronie, gdzie prezentujemy inne doskonałe towary. Niezależnie od wielkości zamówienia zrealizujemy je bardzo sprawnie, więc zapraszamy do kupowania!