Deska elewacyjna świerk naturalny

Chcesz stworzyć efektowną i trwałą elewację budynku? Niewiele jest naturalnych materiałów tak praktycznych i estetycznych jak świerk skandynawski – deska elewacyjna świerkowa jest wytrzymała, elegancka i dostępna w różnych rozmiarach. W ofercie DeskaProjekt dostępne są deski elewacyjne wykonane z certyfikowanego surowca. Jako nieliczni segregujemy i przygotowujemy deski dla każdego zamówienia, dzięki czemu nasi Klienci mają pewność najwyższej jakości materiału, który jest gotowy do montażu. Zapewniamy atrakcyjne ceny i duży wybór towarów dostępnych od ręki.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Elegancki i trwały świerk skandynawski – deska elewacyjna na każdą posesję i pogodę

Deska elewacyjna ze świerka skandynawskiego sprawdzi się jako pełne lub częściowe wykończenie każdej elewacji – zarówno domu zaaranżowanego nowocześnie, jak i budynku utrzymanego w bardziej klasycznym stylu. Ciepły urok naturalnego drewna doskonale komponuje się z zielonym otoczeniem.

Świerk skandynawski to gatunek o znakomitych właściwościach użytkowych. Rośnie w klimacie, który sprzyja hartowaniu przyrody, dzięki czemu drewno jest twarde i gęste. Po odpowiedniej impregnacji zachowuje wyjątkową wytrzymałość na śnieg, deszcz, intensywne słońce i zmienne temperatury. Jest odporne na grzyby, pleśń, owady i pasożyty.

Materiał ten cechuje się ponadto bardzo dobrą izolacyjnością cieplną. Naturalnie reguluje temperatury, zapewniając tym samym przyjemne ciepło w pomieszczeniach zimą i ochłodzenie w letnich miesiącach. Drewno świerkowe jest też oddychające, dzięki czemu pomaga utrzymać odpowiedni mikroklimat we wnętrzach.

Deska elewacyjna ze świerka skandynawskiego – łatwa w obróbce i montażu

Świerk to materiał łatwy w obróbce. Wykonane z niego deski można z powodzeniem przycinać i wycinać, a także formować i malować zależnie od potrzeby. Prosta obróbka w połączeniu z równie nieskomplikowanym montażem zapewnia duże możliwości aranżacyjne. Zapewnia projektantom i wykonawcom pełną swobodę w tworzeniu funkcjonalnych i efektownych rozwiązań architektonicznych.

Tak wysoka wytrzymałość i estetyka świerka sprawiają, że materiał ten jest idealnym wykończeniem elewacji. Jego atrakcyjny wygląd i kolorystyka dodają klasy i oryginalności posesji, a naturalna odporność w połączeniu z profesjonalną impregnacją powodują, że elewacja wytrzymuje długie lata w niezmienionym stanie.

Dlaczego warto wybrać świerk elewacyjny od DeskaProjekt?

Deska elewacyjna ze świerka od firmy DeskaProjekt to pewność najwyższej jakości produktu. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, zyskujecie bogatą gamę desek świerkowych dostępnych w różnych rozmiarach, wśród których bez trudu wybierzecie te, które spełnią Wasze wymagania bądź będą dopasowane do budynku. Duży wybór produktów dostępnych od ręki i krótki czas realizacji zamówień pozwalają na szybkie rozpoczęcie budowy, bez konieczności długotrwałego oczekiwania na dostawy kolejnych partii produktów. Deski świerkowe są suszone mechanicznie w odpowiednich warunkach, co pozwala znacznie obniżyć wilgotność drewna. W efekcie zmniejsza się jego objętość i polepszają właściwości mechaniczne.

Zapewniamy atrakcyjne ceny i fachowe doradztwo w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań na elewację. Zapraszamy do skorzystania z oferty!