Świerk skandynawski naturalny

Jeśli wykańczacie nowy dom lub jesteście w trakcie remontu, prawdopodobnie poszukujecie inspiracji oraz ciekawych rozwiązań w zakresie estetyki i funkcjonalności budynku. W ostatnich latach dużą popularnością cieszy się stosowanie desek tarasowych ze świerku skandynawskiego jako elementu elewacji. Nie tylko stylowo się prezentują, lecz dodatkowo dzięki swoim właściwościom zachowują dobry stan przez lata. Jesteście zainteresowani tym rozwiązaniem? Jeśli tak, zapoznajcie się bliżej z ofertą Deska Projekt!

Modna boazeria ze świerku skandynawskiego – gdzie ją zastosować?

Zastanawiacie się nad stylowym, a jednocześnie trwałym i odpornym na uszkodzenia wykończeniem elewacji? W tym przypadku idealnie sprawdzi się drewno, a konkretnie odpowiednio zaimpregnowany świerk skandynawski. Deski wyróżniają się jasnym odcieniem, który łatwo wybarwić na inne kolory, zależnie od indywidualnych potrzeb i preferencji. Z tego względu możecie wykorzystać je dowolnie jako wykończenie całej elewacji lub pokryć nimi niektóre ściany zewnętrzne czy też do pewnego poziomu ich wysokości. Poza tym świerk skandynawski doskonale nadaje się na taras czy werandę. Idealnie sprawdza się w przestrzeni zewnętrznej również jako element dekoracyjny. Boazeria tego typu jest świetnym rozwiązaniem na lata, warto więc się na nią zdecydować.

Czym wyróżnia się świerk skandynawski?

To drewno, które po zaimpregnowaniu zyskuje odporność na czynniki atmosferyczne. Z tego względu często stosuje się je w przestrzeni zewnętrznej. Profesjonalnie wykonana boazeria ze świerku skandynawskiego dobrze znosi wysokie i niskie temperatury, opady atmosferyczne oraz intensywne nasłonecznienie. Dzięki temu raz położona posłuży przez wiele sezonów i mimo upływu czasu nadal będzie estetycznie się prezentować. Bez wątpienia jest to więc interesujące rozwiązanie, jeśli macie w planach wykończenie nowo wybudowanego domu lub remont istniejącego już obiektu. Co więcej, deski elewacyjne ze świerku zapewniają właściwą izolację cieplną i akustyczną. Doskonale sprawdzają się więc w budynkach, które szybko się wychładzają oraz usytuowanych w pobliżu ruchliwych dróg. Na koniec warto też wspomnieć, że drewno pozwala stworzyć w domowej przestrzeni przytulną atmosferę.

Ile kosztują deski ze świerku skandynawskiego?

Przy wyborze elementów wykończenia elewacji czy też dekoracji domu, ważną rolę odgrywa zazwyczaj cena. Jeśli chcecie ocenić, czy jest ona korzystna, musicie wziąć pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim koszty konkretnego rozwiązania należy porównać z jego jakością. W wielu przypadkach warto zainwestować więcej, by móc cieszyć się estetycznym efektem i funkcjonalnością przez lata. Jeżeli mowa o deskach ze świerku skandynawskiego, oferujemy je w atrakcyjnej cenie. Każdy panel posiada wymiary 19 x 146 x 3000 mm, czyli 0,44 m2. Przed dokonaniem zakupu zastanówcie się więc, jak dużą powierzchnię chcecie nimi pokryć. To pozwoli Wam obliczyć, jaką ilość drewna powinniście nabyć.

Wysoka jakość boazerii i profesjonalna obsługa w Deska Projekt

Rozumiemy, że nasi klienci, dokonując zakupu, stawiają przede wszystkim na estetykę, trwałość i wytrzymałość oferowanych produktów. Od początku swojej działalności dokładamy więc wszelkich starań, by sprostać tym oczekiwaniom. Z pasją tworzymy nowoczesne rozwiązania, wykorzystując najlepszej jakości drewno, jak świerk skandynawski. Wykonana z niego boazeria, zaimpregnowana ciśnieniowo, jest odporna na czynniki zewnętrzne oraz szkodniki. Zapewniamy również profesjonalną obsługę. Chętnie doradzimy Wam w wyborze odpowiedniego produktu oraz szybko zrealizujemy jego wysyłkę. Jeżeli macie pytania odnośnie do desek elewacyjnych, z przyjemnością udzielimy w tym zakresie dodatkowych informacji.

Już dziś poznajcie całą ofertę przygotowaną przez firmę Deska Projekt! Zapewniamy szeroki wybór wysokiej jakości produktów drewnianych, w tym boazerii ze świerku skandynawskiego, który sprawdza się idealnie jako element wykończeniowy lub dekoracyjny ścian zewnętrznych. Zapraszamy do kontaktu!

Wyświetlanie jednego wyniku