Eco Opał

Szukacie dobrej jakości materiału opałowego? W okresie jesiennym warto pomyśleć o zakupie brykietu do kominka. W ten sposób bez problemu możecie ogrzać dom oraz zapewnić komfort termiczny domownikom. Kupując opał postawcie na ekologiczne oraz sprawdzone rozwiązania. W asortymencie Deska Projekt znajdziecie wysokoenergetyczny brykiet składający się ze sprasowanych trocin drzew. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Czym cechuje się opał ekologiczny?

Pierwszą cechą świadczącą o wysokiej jakości brykietu do kominka jest jego zapach. Produkty z niesprawdzonego źródła często pachną płytami meblowymi. Nie jest to dobry znak, bowiem świadczy o tym, że oferowany opał powstał poprzez zmielenie starego wyposażenia domu. W takim przypadku może zawierać szkodliwe substancje, jak klej oraz farby, których nie wolno spalać w kominku. Kupując ekologiczny opał w naszym sklepie, poczujecie zapach świeżego drewna, a nawet lasu. Taki artykuł jest bezpieczny i wydajny. Z jego pomocą bez obaw możecie więc ogrzewać dom.

Podczas zakupu brykietu zwróćcie również uwagę na fakt, czy jest on suchy, a w opakowaniu nie ma spuchniętych lub połamanych kawałków. W popularnych marketach produkt może być nieodpowiednio przechowywany, w związku z czym istnieje szansa na pojawienie się wilgoć. Wybierając nasz sklep macie pewność, że zadbaliśmy o właściwe warunki podczas magazynowania opału.

​ ​

Czy warto wybrać produkt, jakim jest brykiet?

Przede wszystkim opał ekologiczny dostępny w naszym sklepie jest produkowany z trocin drzew, a w jego składzie nie znajdziecie szkodliwych substancji czy lakierowanych płyt wiórowych. Dzięki temu możecie zadbać zarówno o swoje zdrowie, jak i odwiedzających Was gości. Co więcej, brykiet jest proekologicznym paliwem, a po spaleniu nie pozostawia dużych ilości popiołu ani zanieczyszczeń, w związku z czym czyszczenie kominka jest znacznie prostsze i zajmuje dużo mniej czasu.
Warto również wspomnieć, że eco opał nadaje się nie tylko do kominka, ale także pieca oraz kotła CO. Pamiętajcie też, że brykietem pali się inaczej niż drewnem. W celu poznania dokładnych instrukcji zachęcamy do kontaktu z nami.

​​

Eco opał do kominka, pieca oraz kotła CO

W asortymencie znajdziecie pełnowartościowy wyrób, który w pełni wykona swoje zadanie. Oferowany brykiet do kominka posiada wszystkie cechy dobrego opału oraz jest wysokoenergetyczny. Chcemy także zaznaczyć, że dostępny w sklepie artykuł jest aż do 40% bardziej wydajny niż inne paliwa. Wynika to z faktu, że osiąga znacznie wyższą temperaturę spalania, co jest spowodowane dużą gęstością skompresowania materiału, jak również małej wilgotności. Decydując się na zakup eco opału, wybieracie więc produkt bezpieczny, naturalny, ekologiczny, niemający negatywnego wpływu na środowisko oraz będący odnawialnym źródłem energii.

Złożone przez Was zamówienie zrealizujemy w możliwie jak najkrótszym czasie, a brykiet dostarczymy pod wskazany adres na terenie całej Polski. W związku z tym nie musicie martwić się o organizowanie specjalnego transportu.

​​

Jakie inne produkty są dostępne w asortymencie?

Oprócz wysokoenergetycznego eco opału, w naszej ofercie znajdziecie także wiele innych artykułów. Ich cechy wspólne to przede wszystkim wysoka jakość oraz bardzo atrakcyjna cena. Dostępne są między innymi oleje i impregnaty zabezpieczające, deski elewacyjne oraz tarasowe, jak również akcesoria ułatwiające ich montaż. Dbamy o regularne uzupełnianie stanów magazynowych, dlatego zamawiając zarówno brykiet do kominka, jak i inne wyroby, dostarczymy przesyłkę w ekspresowym tempie.
Drewno to nasza pasja, a działalność prowadzimy już od wielu lat. Zdobyta przez ten czas wiedza oraz doświadczenie pozwalają w wyborze odpowiednich rozwiązań i produktów. Jeśli macie pytania dotyczące ekologicznego opału lub innych dostępnych w ofercie Deska Projekt artykułów, zachęcamy do kontaktu!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2