Kantówki i legary

Taras to wyjątkowe miejsce przeznaczone do odpoczynku i relaksu w gronie najbliższych. Stanowi również ozdobę domu, nadając mu niepowtarzalny charakter. Aby stworzyć wytrzymałą konstrukcję, która będzie Wam służyć przez wiele lat, niezbędne jest wykorzystanie wysokiej jakości elementów. W naszej ofercie dostępne są kantówki oraz legary tarasowe, które znajdują swoje zastosowanie podczas montażu różnego rodzaju drewnianych elementów. Dzięki nim deski nie będą się uginać i zostaną odizolowane od gruntu. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami kantówek i legarów pod taras!

Legary, czyli nieodłączny element każdego tarasu

Projektując konstrukcję tarasu, należy pamiętać o kilku ważnych, a wręcz niezbędnych elementach, dzięki którym miejsce do wypoczynku będzie solidne, trwałe i bezpieczne. Oprócz odpowiednich drewnianych desek tarasowych konieczny jest zakup legarów pod taras. Ten element pełni bardzo ważną funkcję, ponieważ izoluje całość od podłoża oraz zwiększa nośność konstrukcji. Drewniane legary można również zastosować do wykonania bazy pod podłogę w domu. Tym, co wyróżnia kantówki, jest fakt, że zostały wykonane z drewna, czyli naturalnego surowca, który jest materiałem podatnym na obróbkę. Dzięki temu możecie otrzymać dokładnie takie wymiary poszczególnych elementów, jakich potrzebujecie do swojego projektu. Jednocześnie kantówki i legary są wytrzymałe zarówno na obciążenia, jak i działanie czynników atmosferycznych oraz szkodników. A wszystko za sprawą ciśnieniowej impregnacji w autoklawach. Warto również pamiętać, że legary pod taras cechują się dużą uniwersalnością i możecie na nich zamontować zarówno deski drewniane, jak również kompozytowe.

Czym cechują się oferowane przez nas produkty?

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego oferta jest bardzo rozbudowana. Wszystkie produkty wyróżnia wysoka jakość, estetyczna prezencja i atrakcyjna cena. Znajdziecie u nas kantówki i legary tarasowe w wielu wariantach jeśli chodzi o wymiary. Co więcej, dostępne w naszym sklepie produkty występują w dwóch wersjach – z impregnacją oraz bez. Decydując się na drugą opcję, możecie samodzielnie wybrać produkt, jakim pokryjecie zakupione legary tarasowe. Z kolei elementy impregnowane zabezpieczane są ciśnieniowo w autoklawie, za sprawą czego wykazują odporność na czynniki atmosferyczne i szkodniki, a dodatkowo przybierają piękny kolor. Wszystkie oferowane produkty są wykonane z certyfikowanego drewna, dzięki czemu są solidne i trwałe, a zastosowanie odpowiedniej konserwacji oraz środków ochronnych to gwarancja zabezpieczenia materiału przed butwieniem, gniciem i pękaniem. Warto nadmienić, że segregujemy i przygotowujemy deski do każdego zamówienia, aby zawsze dostarczać produkty najwyższej jakości.

Co nas wyróżnia?

Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi wyróżniał najwyższy standard. Dbamy również o Wasz czas oraz zadowolenie, w związku z czym regularnie uzupełniamy nasze stany magazynowe. Dzięki temu zamówione kantówki, legary pod taras oraz inne produkty dostarczymy jak najszybciej. Dostawy realizujemy na terenie całego kraju. Z pewnością docenicie również atrakcyjną cenę idącą w parze z jakością oferowanych produktów i szybkością realizacji każdego zamówienia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zakupienia wytrzymałych legarów tarasowych, dzięki którym stworzycie stabilną oraz trwałą konstrukcję. O jakości oferowanych produktów oraz standardzie świadczonych usług świadczy szerokie grono naszych zadowolonych klientów, które stale się powiększa.

Co jeszcze znajdziecie w ofercie Deska Projekt?

Oprócz solidnych i trwałych drewnianych legarów w naszej ofercie znajdziecie wszelkie niezbędne produkty, które pozwolą Wam stworzyć wyjątkową przestrzeń do wypoczynku. W naszym sklepie zakupicie estetyczne i wytrzymałe deski tarasowe, jak również niezbędne akcesoria ułatwiające ich montaż, między innymi wsporniki, podkładki czy wkręty. Jak zostało wspomniane, bardzo ważna jest odpowiednia konserwacja drewna, w związku z czym zachęcamy do zapoznania się z dostępną ofertą impregnatów. Zwróćcie również uwagę na oleje. Dzięki oferowanym przez nas produktom nie tylko stworzycie wymarzony taras, ale również zadbacie o jego stan i atrakcyjną prezencję, by cieszyć się nim przez długi czas. W przypadku dodatkowych pytań związanych z doborem kantówek, legarów czy innych produktów, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wiedzy pomożemy Wam wybrać najkorzystniejsze rozwiązania. Wszelkie dane kontaktowe znajdziecie na naszej stronie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Wyświetlanie 1–15 z 23 wyników