Wkręty

Nasz sklep internetowy już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju produktów do drewna. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi impregnaty, a w ostatnim czasie propozycja naszej firmy została wzbogacona również o wkręty. Akcesoria tego typu pozwalają na odpowiedni montaż elementów, takich jak na przykład deski tarasowe i nie tylko. Są one dostępne w kilku wariantach i konfiguracjach, co powoduje, że każda osoba znajdzie dokładnie to, czego potrzebuje.

Wkręty nierdzewne do desek tarasowych

Propozycja naszego sklepu internetowego to między innymi wkręty nierdzewne do deski tarasowej 5×60 mm. Mogą być one używane do montażu desek “twardych”, jak i “miękkich”. Charakteryzują się odpowiednio wyprofilowanym gwintem, co zapobiega samoczynnemu odkręcaniu się akcesoriów. Dzięki swoim właściwościom wkręt zapewnia odpowiednie dociągnięcie do siebie skręcanych elementów, a także minimalizuje skrzypienie konstrukcji. Podczas dokręcania niewielka główka wkrętu delikatnie zagłębia się w strukturę drewna zapewniając nienaganny wygląd całej konstrukcji.

W swojej ofercie posiadamy również wkręty o rozmiarze 4,5×60 mm. Znajdują się one w pudełkach po 250, 400 lub nawet 1000 sztuk. Tak szeroka propozycja powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego Klienta. Akcesoria zostały we właściwy sposób zabezpieczone przed rdzą, przez co mogą być stosowane nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz budynków. Mogą być poddawane działaniu nawet tych niesprzyjających warunków pogodowych, takich jak na przykład silny wiatr, mróz czy też opady deszczu i śniegu. Wkręty znajdują swoje zastosowanie nie tylko przy montażu desek tarasowych, ale również pergoli, wiat czy też listew przypodłogowych. Mogą być obsługiwane zarówno przy pomocy narzędzi elektrycznych, jak i ręcznych.

Wkręty do deski tarasowej – sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów znajdujących się w ofercie naszego sklepu internetowego, a także do zapoznania się z ich szczegółowymi parametrami technicznymi. Szeroka propozycja firmy powoduje, że każda osoba znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4