Oleje do drewna

Ten ekologiczny i stylowy surowiec wymaga regularnej konserwacji, aby przez długi czas zachował swój nienaganny wygląd i odporność. Drewno – bo o nim mowa – wymaga impregnacji, zwłaszcza jeżeli jest narażone na działanie zmiennych czynników atmosferycznych na zewnątrz. W tym celu doskonale sprawdzą się dostępne w naszej ofercie oleje Koopmans i Projektöl. Jeśli chcecie mieć pewność, że Wasze drewniane konstrukcje zyskają skuteczną ochronę, a dodatkowo zachwycą wyeksponowaniem naturalnych walorów wizualnych, koniecznie sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla Was w tej kategorii!

Konieczna jest impregnacja drewnianych powierzchni? Oto polecane oleje!

Chcecie mieć pewność, że drewno na zewnątrz będzie skutecznie zabezpieczone? Sięgnijcie po jeden z olejów do impregnacji od marki Koopmans. Znajdują się wśród nich różne warianty kolorystyczne, dzięki czemu każdy klient ma szansę wybrać dla siebie odpowiednie rozwiązanie. W ofercie dostępny jest olej do drewna w kolorze orzech brazylijski, a także wiele innych odcieni, między innymi:

  • dąb królewski,
  • pinia śródziemnomorska,
  • sosna,
  • teak,
  • palisander australijski.

Poszukując idealnego koloru, skorzystajcie z wzornika dostępnego przy każdym produkcie – znajdziecie w nim wszystkie dostępne barwy z kolekcji Koopmans, również te mniej popularne niż orzech, jak i wiele odcieni szarości dających efekt postarzenia malowanej powierzchni. Można nabyć też bezbarwny olej do drewna Koopmans, który pokrywa powierzchnię transparentną powłoką i wydobywa jej naturalne barwy.

Niezależnie od tego, jaki wariant wybierzecie, Wasze drewniane konstrukcje będą wyglądać zachwycająco i zyskają ochronę przed oddziałującymi na nie czynnikami pogodowymi. Ma to szczególne znaczenie na zewnątrz, gdzie długotrwała ekspozycja na promienie słoneczne, opady deszczu i śniegu oraz wilgoć, a także zmienne temperatury mogą niekorzystnie wpłynąć na drewno. Właśnie dlatego niezbędna jest regularna impregnacja stworzonymi do tego celu olejami od Koopmans.

Oleje do impregnacji drewna Projektöl – naturalne preparaty o imponującej skuteczności

Produkty z tej kategorii zastosujecie do konserwacji i pielęgnacji podłóg, schodów i drzwi, a także mebli czy pojedynczych desek. Jeżeli potrzebny jest olej do impregnacji drewna we wnętrzach, świetną propozycją będą produkty marki Projektöl. Są one przeznaczone do użytku w pomieszczeniach i – podobnie jak preparaty Koopmans – występują w kilku wariantach kolorystycznych: orzech, teak, wenge, szary i biały.

Oleje do drewna z kolekcji tej firmy wyróżniają się imponującymi właściwościami penetrującymi, wnikając w głębokie warstwy pokrywanej powierzchni i zabezpieczając ją nie tylko od zewnątrz, lecz również wewnątrz. Dzięki temu drewniane elementy są chronione przed działaniem wody i wilgoci, stają się łatwiejsze do utrzymania w czystości, ponieważ zabrudzenia nie przywierają do nich. Zyskują również ochronę przed insektami.

Korzystając z olejów do impregnacji, nadacie podłodze, stolarce drzwiowej i okiennej oraz innym elementom stylowy wygląd, zgodny z Waszymi indywidualnymi preferencjami i aranżacją wnętrza. Niezależnie od wybranego odcienia – czy będzie to orzech, teak, czy preparat dający efekt bielenia – powierzchnia zachwyci niepowtarzalną estetyką. Jednak do impregnacji wykonywanej na zewnątrz lepiej sięgnąć po preparaty od Koopmans.

Gdzie wykorzystać oleje do impregnacji drewna? Poznajcie ich zastosowanie!

Niewątpliwą zaletą preparatów dostępnych w tej kategorii – zarówno tych stworzonych przez markę Koopmans, jak i Projektöl, jest łatwość użycia. Wystarczy użyć pędzla. Warto wiedzieć, że przed impregnacją nie są wymagane żadne czynności przygotowawcze, jak zrywanie starej warstwy czy szlifowanie, co znacznie przyspiesza pracę. Chcąc mieć pewność precyzyjnej aplikacji, najlepiej – o ile to możliwe – rozmontować konstrukcje przeznaczone do malowania, żeby preparat dotarł w trudno dostępne miejsca.

Wybierając olej do impregnacji drewna na zewnątrz Koopmans, zyskujecie skuteczne wsparcie w pielęgnacji i konserwacji mebli ogrodowych, desek tarasowych i elewacyjnych, konstrukcji na przydomowym placu zabaw, altanek czy innych drewnianych elementów małej architektury na działce.

Dlaczego oleje do drewna Koopmans to dobry wybór?

Produkty te zostały stworzone z myślą o zapewnieniu swobodnej cyrkulacji powietrza – naturalne właściwości regulujące wilgotność są zatem zachowane, a pomalowane elementy mogą oddychać. Oczywiście nie bez znaczenia jest też różnorodność kolorystyczna. Każdy ma szansę wybrać odcień pasujący do aranżacji danego ogrodu i stworzyć spójny design na zewnątrz, malując deski tarasowe, meble czy inne elementy na ten sam kolor.

Wszystkie prezentowane w naszej ofercie preparaty do impregnacji drewna na zewnątrz od marki Koopmans mają w swoim składzie naturalny olej lniany, który tworzy na malowanej powierzchni gładką, jedwabistą powłokę, dzięki czemu podłoże staje się miłe w dotyku. Struktura drewna zostaje wyeksponowana i wygląda zachwycająco, a jednocześnie zyskuje wybrany odcień – orzech lub inną z dostępnych barw.

Potrzebna jest skuteczna impregnacja drewna na zewnątrz lub we wnętrzach? Zachęcamy do składania zamówień!

Podsumowując, w pomieszczeniach doskonale sprawdzą się wyroby Projektöl. Jeśli z kolei potrzebny jest olej do drewna na zewnątrz, warto rozważyć produkty marki Koopmans – skutecznie ochronią one powierzchnię przed działaniem potencjalnie destrukcyjnych czynników atmosferycznych. Wszystkie dostępne u nas preparaty do impregnacji zakupicie w swoich ulubionych wersjach kolorystycznych – to zarówno klasyczny orzech, jak i elegancki dąb oraz wiele innych, również mniej typowych odcieni. Koniecznie sprawdźcie cały asortyment i już dziś złóżcie zamówienie!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13